FacebookYouTube
Úvod

Pneuservis pro osobní vozy

Široký výběr pneumatik skladem, pneuservis na kvalitních italských strojích Teco a rychloservis jsou hlavní benefity naší nabídky. Výměnu pneumatik provádíme pro zákazník nejen z širokého okolí, ale také z Prahy.

Rádi vám nabídneme:

  • Provádíme odbornou výměnu kol osobních vozidel (pneumatik, disků, duší, ventilů)
  • demontáž
  • montáž
  • vyvážení kol
  • huštění pneumatik

Výměna pneumatik

Kromě výměny zimních nebo letních pneumatik pro osobní vozy nabízíme pneuservis také pro motocykly. Zárukou kvality je opět profesionálně vybavený moto servis. Ceny jednotlivých servisních úkonů naleznete v ceníku.

Nedílnou součástí profesionálních služeb, které Vám zajistíme, je také ekologická likvidace opotřebených pneumatik.

Vyvážení kol a huštění pneumatik

Dostane se Vám také dobrý technický servis, týkající se informací o pneumatikách, jejich rozměrech a vzorech, o jejich nosnosti, kategorii rychlosti, a případně i další důležité informace souvisejí s konkrétním vozidlem a jeho používáním. Samozřejmostí je také vyvážení kol a po kontrole tlaku v pneumatikách jejich huštění. pokud si nejste jisti správným tlakem, v našem pneuservise vám dle tabulek výrobce odborně pneu nahustíme.

Zaručujeme Vám odbornost, kvalitu a profesionalitu servisních služeb našeho personálu, která znamená bezpečnost provozu pro Vás i Vaše spolucestující. Přezouváme a vyvažujeme na těch nejmodernějších strojích co současné technologie nabízí. Máme vybavení jak na klasické plechové disky, alu kola tak na pneu typu Run-Flat.