FacebookYouTube
Úvod

Autoservis Slaný

V našem rychloservisu provádíme základní servis osobních vozů všech značek. Poradíme si s oblíbenými značkami jako jsou například Škoda (Fabia, Octavia atd.), Ford, Renault ale i s luxusnějšími vozy Audi, Mercedes a BMW. To vše za velmi příznivé ceny.

V rychloservisu vám nabízíme tyto služby:

  • výměna motorového oleje
  • výměna brzdových destiček
  • výměnu výfukových systémů
  • výměnu filtrů

Výměna motorového oleje:

Motorový olej má podstatný vliv na životnost a stav motoru vozidla. Navíc má nezanedbatelný vliv i na úsporu provozních nákladů a to jak přímo v podobě menší spotřeby pohonných hmot, tak i nepřímo minimalizací rizika nákladných oprav z důvodu nadměrného předčasného opotřebení pohonné jednotky. Musí splňovat celou řadu vlastností. Především musí dobře ulpívat na mazaném povrchu, musí odvádět vznikající třecí provozní teplo, musí chránit kovové i nekovové části motoru před korozí. Za studena nesmí být moc hustý, aby byl schopen v co nejkratším čase dosáhnout všech mazaných míst. Za tepla zase nesmí být moc řídký, aby byl schopen na mazaných místech udržet stabilní olejový film. Z těchto důvodů je velmi důležité dodržovat termíny výměny doporučené výrobcem vozidla, po ujetí určitého počtu kilometrů. Používáme výhradně značkové oleje. Naši mechanici jsou schopni Vám poradit a vybrat ten správný typ oleje pro vaše vozidlo. Výměnu provádíme na základě objednání. Součástí výměny olejů je vždy i výměna olejového filtru. Cena výměny oleje je vždy individuální.

Výměna brzdových destiček a filtrů

Provádíme výměnu brzdových destiček u všech typů a značek. 

Výměnu výfukových systémů

Provádíme kontroly a výměny výfukových systémů. Používáme díly předních výrobců výfuků, jako je Bosal, Walker, Asmetm Izawit, Polmostrow a další...

Kvalitní autoservis u Prahy - Megamoto s.r.o.

Naše služby poskytujeme zákazníkům z okolí Slaného - Kralupy, Neratovice, Kladno. Rádi u nás přivítáme zákazníky z Prahy. Nonstop autoservis neposkytujeme, po dohodě jsem vás schopni ale přijmout i mimo pracovní dobu.